Sterrenlaan 68 2743 LT Waddinxveen

174m2
Wonen
7
Kamers
295m2
Perceel
1996
Bouwjaar
Nu te koop aan de Sterrenlaan in Waddinxveen

Verzorgde twee-onder-een-kapwoning in de wijk Zuidplas ’90. Hier is het heerlijk wonen!

Deze royale woning heeft bijna 100 m2 woonoppervlak op de begane grond, een werkkamer/kantoor (voormalige garage), 4 slaapkamers verdeeld over de verdiepingen, een ruime zolder en een parkeerplaats op eigen terrein. De keuken bevindt zich aan de tuinzijde, is van alle gemakken voorzien en staat in open verbinding met de lichte woonkamer. De luxe badkamer heeft een inloopdouche en in de tuin kun je genieten van de ruimte en de gezellige veranda. De woning is goed onderhouden en vanaf de bouw volledig geïsoleerd. Gebouwd in 1996 op een perceel van 295 m2, met een gebruiksoppervlakte van 175 m2 en een inhoud van 624 m3. Gelegen op een mooie plek aan de rand van Waddinxveen, dichtbij de uitvalswegen naar de A12 en A20.
Begane grond
Bij binnenkomst in de ruime hal vind je de trap naar de eerste verdieping, het toilet en de meterkast. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer en de voormalige garage, die nu is ingericht als kantoor/praktijkruimte. Deze ruimte is in twee delen gesplitst, waardoor er ook een grote berging is ontstaan. Desgewenst kunnen beide ruimtes weer samengevoegd worden (ca. 24 m2) of deels bij de keuken worden betrokken als bijkeuken. Het toilet is gemoderniseerd en voorzien van een hangend closet, wastafeltje met kast en mechanische ventilatie.

De woonkamer is royaal en biedt plaats aan een grote eethoek en een zitgedeelte. Centraal valt de fraaie schouw met houtgestookte open haard op. Via de schuifpui heb je rechtstreeks toegang tot de tuin. Verder is er een trapkast aanwezig. De vloer is afgewerkt met tegels en voorzien van vloerverwarming.

De keuken ligt aan de achterzijde en is praktisch ingericht met diverse kasten en werkruimte. Het natuurstenen werkblad contrasteert mooi met de lichte kastfronten. De inbouwapparatuur bestaat o.a. uit een vaatwasser, gaskookplaat, koelkast met vriezer en afzuigkap. Er is bovendien een kleine bijkeuken gerealiseerd voor wasmachine en droger. Vanuit de keuken heb je gezellig uitzicht op de tuin.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is netjes afgewerkt, voorzien van een laminaatvloer en biedt via openslaande deuren toegang tot een klein balkon. De beide slaapkamers aan de achterzijde hebben een vinylvloer en vaste kasten. De grootste beschikt bovendien over een extra kast onder de trap naar de tweede verdieping. Op de overloop bevindt zich een apart toilet.

De badkamer is luxe uitgevoerd met degelijke materialen. Er is een ruime inloopdouche met regen- en handdouche, een breed wastafelmeubel met dubbele waskom, vloerverwarming, een spiegelkast met verlichting en een designradiator. Twee ronde ramen zorgen voor een prettige lichtinval.

Tweede verdieping
De trap naar de tweede verdieping is afgesloten met een deur. Op de voorzolder bevinden zich de CV-combiketel en de mechanische ventilatie-unit. Aan beide zijden zijn er slaapkamers met daglicht via de dakkapellen. Achter de schuifdeuren onder de schuine kap is volop bergruimte.

Tuin
De achtertuin is (zuid)oost gericht en keurig aangelegd. Er zijn meerdere zitplekken, afgewisseld met groen waardoor de tuin een sfeervol geheel vormt. Aan de achtergevel is een zonnescherm aanwezig en de keukenramen zijn voorzien van screens. Ook is er een buitenkraan. Achter in de tuin staat een ruime houten schuur met veranda en elektra. Achter de schuur is plek voor o.a. afvalcontainers, netjes uit het zicht.

Details
- Dubbel glas, dak-, vloer- en muurisolatie (energielabel A).
- Ankerloze spouwmuren beperken geluidsoverdracht.
- Oorspronkelijke garage bruikbaar als kantoor of praktijkruimte.
- 175 m2 woonoppervlak, perceel 295 m2.
- Parkeren op eigen terrein.

De woning ligt aan de rand van de wijk Zuidplas, op korte afstand van diverse voorzieningen. Supermarkten, apotheek, basisscholen en winkels zijn op enkele minuten fietsafstand bereikbaar. Ook zijn er speelvelden in de buurt en veel sportfaciliteiten (voetbal, korfbal, hockey, tennis, manege, zwembad). Met de auto zit je snel op de A12 en A20, en met de Q-Liner ben je vlot in Zoetermeer of Den Haag.

Deze objectinformatie is met zorg samengesteld, maar er kunnen geen rechten aan worden ontleend. De gegevens dienen enkel ter presentatie en zijn niet meer dan een uitnodiging om een bod te doen. Eventuele plattegronden zijn indicatief.

Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 3.937
Aangeboden sinds
15 september 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Herenhuis, twee-onder-een-kap woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Soort dak
Zadeldak
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Perceeloppervlakte
295 m2
Inhoud van de woning
624 m3
Oppervlakte externe bergruimte
6 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
8 m2

Indeling

Aantal kamers
7
Aantal slaapkamers
5
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Tuin, balkon, ventilatie, open haard, kabel-tv, buitenzonwering, schuifpui, dakraam

Buitenruimte

Balkon
Ja
Schuur/berging
Nee

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview