Deze 2/1 kapwoning met aanbouw en vrijstaande garage staat op een perceel van 242 m2 en is ruimer dan de buitenkant doet vermoeden. Door de aanbouw aan de achterzijde is de woning uitermate geschikt voor gezinnen maar ook voor senioren. De slaapkamer op de begane grond maakt de woning levensloopbestendig, er is evt. ruimte om een extra badkamer/doucheruimte te realiseren. Op de verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer. In de achtertuin welke op het westen ligt staat nog een vrijstaande stenen garage, er is recht van overpad gevestigd om via de oprit bij de garage te komen. De woning is gedateerd maar dat biedt juist mogelijkheden, je kunt het helemaal naar je eigen stijl en smaak maken tot je nieuwe thuis.
Begane grond We leiden je graag alvast rond in deze leuke woning:
We betreden de woning via de voordeur en komen in de hal met meterkast, toilet, trapopgang en kelder, lopen we door dan komen we in de ruime keuken met rechte keukenopstelling met gaskookplaat, afzuigkap en oven, er is ruimte voor een (bar)tafel met stoelen zodat je bijvoorbeeld gezellig in de keuken kunt ontbijten. De lichtkoepel in het dak zorgt voor natuurlijk licht. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken, hier is een aansluiting voor de wasmachine en droger en er is een spoelbak, tevens toegang tot de achtertuin. Via de keuken is de woonkamer toegankelijk, door de lichtinval van zowel de voor- als zijkant is dit een mooie lichte leefruimte. Achter de woonkamer is een slaapkamer met wastafel, inbouwkasten en een schuifpui naar de achtertuin. Optie is om de slaapkamer bij de woonkamer te betrekken voor meer leefruimte. De slaapkamer is ook geschikt als bijv. kantoor of speelkamer. Veel mogelijkheden, ook om evt. een badkamer te realiseren, mocht dit een wens zijn.
Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer met douche, wastafel met meubel en 2e toilet. Alle slaapkamers hebben inbouwkasten, deze hoef je dus niet meer aan te schaffen. Vanuit de achterste slaapkamer is de zolder via een vlizotrap bereikbaar, er is ook een toegangsdeur naar het platte dak.
Details De woning is traditioneel gebouwd in 1959 en geïsoleerd d.m.v. volledig dubbele beglazing in aluminium kozijnen. De uitbouw is gerealiseerd in 1974. De woning wordt verwarmd d.m.v. centrale verwarming, de HR-combiketel is van ca. 2016 en eigendom. De vloeren zijn houten vloeren afgewerkt met vloerbedekking. In 2023 is het platte dak deels vernieuwd. Er is recht van overpad om in de achtergelegen garage te komen. De woning heeft energielabel F.
De Heemstrastraat 3 in het kort:
- uitgebouwde 2/1 kapwoning
- bouwjaar 1959, uitbouw 1974
- 242 m2 perceeloppervlakte
- 100 m2 woonoppervlakte
- geschikt voor senioren en gezinnen
- 1 slaapkamer op begane grond
- 3 slaapkamers op verdieping
- vrijstaande stenen garage van ca. 5.10x3.60m.
- volledig dubbel glas
- achtertuin op het westen
- gedateerd maar dat is juist een pluspunt
- op loopafstand van centrum met winkels en horeca
- slechts enkele minuten van A6
- gezellig dorp met voorzieningen
Wil je meer weten over het mooie Friese dorp Sint Nicolaasga lees dan hier verder.
Het dorp Sint Nicolaasga, door de Friezen Sint Nyk genoemd, ligt ten zuidwesten van Joure en ten noordwesten van Lemmer, prachtig gelegen tussen het Tjeukemeer en de Langweerder Wielen en op slechts enkele minuten van de A6, waardoor de bereikbaarheid zeer gunstig is voor bijvoorbeeld werken in of richting de Randstad. Het dorp heeft ca. 3.300 inwoners en heeft een rijk verenigingsleven, elk jaar is er de “Sint Nykster Merke” met de alom bekende allegorische optocht met prachtige praalwagens.
Sint Nicolaasga heeft een eigen jachthaven vanwaar er toegang is tot het Tjeukemeer. Ook kun je heerlijk wandelen in het Sint Nykster bos en een balletje slaan bij Burggraaf Golfclub, op slechts enkele minuten fietsen.
Ook recreatief heeft Sint Nicolaasga wat te bieden, zo is er het Vakantiepark Landgoed Eysinga State en diverse B&B’s, ook kun je er heerlijk eten bij de diverse restaurants in Sint Nicolaasga en directe omgeving. Sint Nicolaasga heeft zelfs een strand aan het Tjeukemeer.
Sint Nicolaasga heeft enkele basisscholen en kinderopvang, voor voortgezet onderwijs kun je naar Joure of Sneek. Het dorp heeft een klein centrum met enkele winkels waaronder de Jumbo, een groenteboer, bakker en slager, drogist, bloemist, kledingwinkel enz.
Ben je ook zo enthousiast over Sint Nicolaasga en omgeving, aarzel niet en bel ons dan meteen om een afspraak voor bezichtiging van de woning te maken.