Op korte afstand van het stadscentrum van Oss bevindt zich in de Verzetsheldenbuurt II van de wijk Schadewijk aan de Iman van den Boschstraat 36 op een perceel van 345m2 eigen grond deze in 1958 gerealiseerde hoekwoning met riant multifunctioneel bijgebouw, grote overkapping, op het noorden gerichte achtertuin en op het oosten gerichte zij-tuin. De woning heeft een woonoppervlakte van circa 89m2 (exclusief de 2e verdieping, waar zich nog 13m2 aan overige inpandige ruimte bevindt), is voorzien van een energielabel C en onder andere ingericht met een doorzon woonkamer, een moderne half open keuken, vier slaapkamers, een badkamer/doucheruimte en een 2e verdieping met mogelijkheden (nu bergzolder). Het vrijstaande bijgebouw heeft een oppervlakte van maar liefst 73m2 en is momenteel ingericht met een stalling-/bergruimte, een grote multifunctionele open ruimte en een moderne badkamer/doucheruimte. Aan de voorzijde van het bijgebouw bevindt zich een grote overkapping van circa 36m2. De ligging van de woning is goed; dichtbij bijvoorbeeld het centrum, diverse supermarkten en basisscholen. Maar ook park Waterlaat met haar mooie vijverpartij en Cruyff Court, het NS-station, zorgfaciliteiten, sportverenigingen en de ontsluiting richting snelwegen A50/A59 bevinden zich op korte afstand. Parkeergelegenheid is er (gratis) in de volop aanwezige parkeerhavens in de straat.
Koper dient bij deze woning rekening te houden met enkele direct noodzakelijke onderhouds-en herstelwerkzaamheden aan onder andere ramen, deuren en kozijnen.
Begane grond Entree/hal met meterkast, toiletruimte (met staand toilet), trapopgang en trap-/kelderkast. Doorzon woonkamer met aansluitende half open keuken (2017). Het L-vormige keukenblok is voorzien van diverse keukenapparatuur zoals een koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser, gaskookplaat en afzuigkap. Ook staat er de wasmachine opgesteld. Via een loopdeur is vanuit de keuken de achtertuin bereikbaar.
Eerste verdieping Op de 1e verdieping bevinden zich de overloop, vier slaapkamers en een badkamer/doucheruimte. De slaapkamers hebben een oppervlakte van circa 11m2, 8,5m2, 8m2 en 5m2 (allen inclusief vaste kast). De eenvoudige, grotendeels betegelde badkamer/doucheruimte is ingericht met een inloopdouche, vaste wastafel en badkamermeubel.
Tweede verdieping Via een vlizotrap is vanaf de overloop op de 1e verdieping de 2e verdieping bereikbaar. Deze is ingericht als bergzolder (inclusief opstelplaats van de AWB VR-combiketel uit 2003). Door het realiseren van een vaste trap (en eventueel een dakkapel) zou deze verdieping eenvoudig (her)ingericht kunnen worden met bijvoorbeeld een voorzolder plus 5e (slaap)kamer.
Tuin De ruime achter- en zij-tuin dient nog aangepakt te worden door koper, maar heeft veel te bieden. Achterin de tuin bevindt zich het vrijstaande bijgebouw met overkapping. Met zo’n 73m2 is het bijgebouw zeer ruim van opzet en multifunctioneel bruikbaar, bijvoorbeeld als werk-, chill- en/of opslagruimte. Momenteel is zij ingericht met een stallings-/bergruimte (ca. 15m2) inclusief opstelplaats cv-combiketel (Intergas 2020), een open ruimte (ruim 50m2) met barretje en een geheel betegelde badkamer/doucheruimte (ca. 3,5m2) met inloopdouche, vaste wastafel met meubel, wandcloset, designradiator en mechanische ventilatie. Onder de grote overkapping (circa 12 met breed en ongeveer 3 meter diep) kan men fijn beschut zitten. In 2021 zijn er 12 zonnepanelen (huur) op het dak van het bijgebouw geplaatst.
Details AS IS WHERE IS:
Koper aanvaardt het registergoed in alle opzichten op basis van het "as is, where is" principe, waarmee onder meer bedoeld de bouwkundige, juridische, milieukundige, technische en feitelijke toestand waarin het registergoed zich bevindt.
Koper dient er zich zelf van te vergewissen dat het verkochte (inclusief installaties) beschikt over de normale en door koper specifiek gewenste eigenschappen. Verkoper staat er niet voor in dat het verkochte (inclusief installaties) bij de eigendomsoverdracht de feitelijke eigenschappen zal bezitten die voor het normale c.q. het door koper specifieke beoogde gebruik nodig zijn. Elk risico dat dit gebruik niet mogelijk of toegestaan zal zijn, is voor rekening van de koper.