Verkocht

Kemphaan 43 8532 AS Lemmer

98m2
Wonen
3
Kamers
494m2
Perceel
1998
Bouwjaar
Aan doorgaand vaarwater in een rustige woonwijk van Lemmer ligt deze vrijstaande woning met een eigen aanlegplek en een perceel van 494 m2. Een fijne plek voor wie graag aan het water woont en houdt van het buitenleven, met het gezellige centrum van Lemmer op korte fietsafstand.
De woning is levensloopbestendig opgezet met een slaapkamer en badkamer op de begane grond, wat zorgt voor comfort en gemak. De uitgebouwde woonkamer heeft een groen sedumdak en biedt een mooi zicht op het water. De tuingerichte opstelling en grote ramen zorgen voor veel lichtinval en een prettige sfeer.
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime overloop met vide, wat zorgt voor een open gevoel. Hier is ook een tweede kamer die gebruikt kan worden als logeer- of werkkamer.
De woning is goed onderhouden, beschikt over HR++ beglazing en is voorzien van acht zonnepanelen, wat bijdraagt aan de energiezuinigheid. De tuin rondom de woning is fraai aangelegd en onderhoudsvriendelijk, met meerdere fijne zitplekken waar je op elk moment van de dag van zon of schaduw kunt genieten. Aan het water bevindt zich een ruime aanlegplek met een zwemtrap: ideaal voor een boottochtje of een verfrissende duik op warme dagen.
De ligging aan De Kemphaan combineert rust en waterbeleving met de nabijheid van voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten. Een comfortabele woning op een aantrekkelijke locatie voor wie graag gelijkvloers wil wonen met het water binnen handbereik.
Begane grond
zijentree/hal, kast met cv-opstelling, meterkast, bergkast met witgoedaansluiting, ruime slaapkamer, badkamer voorzien van: wastafelmeubel, douchehoek en toilet. Via de hal naar de tuingerichte woonkamer met vloerverwarming in de uitbouw en een grote glazen pui met schuifdeuren en uitzicht op het water. Open hoekkeuken met diverse inbouwapparatuur zoals: koelkast, 4-pits gasfornuis, oven en een vaatwasser.

Eerste verdieping
overloop met vide en slaap/werkkamer met dakkapel.

Details
- bouwjaar 1998
- gebruiksoppervlakte wonen 98 m2
- overig inpandige ruimte 18 m2
- gebouw gebonden buitenruimte 4 m2
- externe bergruimte 5 m2
- inhoud 450 m3
- perceeloppervlakte 494 m2
- 8 zonnepanelen
- HR++ glas
- multi split airconditioning (koelen en verwarmen)
- goed onderhouden
- levensloopbestendig
- aanvaarding in onderling overleg

Lees meer

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
18 juni 2025
Verkoopdatum
24 juli 2025
Looptijd
één maand

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 5.255
Aangeboden sinds
18 juni 2025
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Soort dak
Zadeldak
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Perceeloppervlakte
494 m2
Inhoud van de woning
450 m3
Oppervlakte externe bergruimte
5 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
4 m2
Oppervlakte overige inpandige ruimten
18 m2

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Tuin, airconditioning

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Nee

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview