Alexanderhof 21, Etten
Deze aantrekkelijk geprijsde starterswoning met een nette afwerking heeft een tuin met 3 slaapkamers. De woning aan de Alexanderhof 21 is gelegen aan een hofje met een grasveld voor de deur. De woning heeft een woonoppervlakte van ongeveer 85 m2. De woning is gebouwd rond 1971 en heeft energielabel C.
Indeling:
Begane grond
Entree, hal, toilet, trapopgang, woonkamer, keuken.
1e verdieping
Overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met vaste kasten, badkamer met douchehoek en wastafel
Er is geen inventarislijst aanwezig. De woning wordt conform de verkoopfoto’s opgeleverd.
Koper heeft een zelfbewoningsplicht van minimaal twee jaar.
Verkoper is niet de bewoner geweest.
Aanvaarding in overleg (op korte termijn mogelijk).
Om bepaalde groepen een betere kans te geven op een koopwoning hanteren we hiervoor bepaalde voorwaarden. De voorwaarden voor het zoeken naar geschikte kandidaten bij verkoop zijn (in deze volgorde):
1. Huurders van sociale huurwoningen in de gemeente Oude IJsselstreek;
2. Starters op de koopmarkt;
3. Overig.
Zijn er meerdere kandidaten die voldoen aan één bovenstaande voorwaarden, dan wordt er gegund door middel van loting.
Heeft u interesse in een bezichtiging dan kunt u zich tot donderdag 20 november 10:00 uur aanmelden voor een bezichtiging. U kunt zich aanmelden voor een bezichtiging, door te reageren via de mail. Toont u na deze datum en tijd interesse, dan komt u op een reservelijst te staan. Voldoet u niet aan één van bovenstaande voorwaarden, dan kunt u zich niet aanmelden voor een bezichtiging.
Lees meer