Prins Mauritsstraat 6 4671 GK Dinteloord

192m2
Wonen
6
Kamers
982m2
Perceel
1976
Bouwjaar
Aan de rustige Prins Mauritsstraat in Dinteloord staat deze royale vrijstaande villa op een perceel van maar liefst 982 m2 eigen grond. De Prins Mauritsstraat is een ruim opgezet hofje met slechts acht vrijstaande huizen.

Via het toegangshek is er toegang tot het ruime eigen terrein. De grotendeels met sierbestrating aangelegde voortuin biedt plaats aan meerdere auto's en beschikt over een carport voor twee grote auto's én een tweede carport voor meerdere (elektrische) scooters. Vanaf hier zijn zowel het huis als de twee bijgebouwen bereikbaar.

Op het gebied van energie is hier flink geïnvesteerd: verspreid over het huis en de bijgebouwen liggen maar liefst 85 zonnepanelen. Een mooie combinatie van royaal wonen en aandacht voor energiezuinigheid.

Dinteloord is een gemoedelijk en actief dorp waar veel voorzieningen binnen handbereik zijn. Met drie basisscholen, een uitgebreid winkelbestand, een openluchtzwembad, tennisbanen, voetbalvelden en een actief verenigingsleven is er voor jong en oud genoeg te doen. Bovendien ligt Dinteloord direct aan de A4, waardoor Rotterdam, Breda en Antwerpen goed bereikbaar zijn.

Een royaal perceel, een indrukwekkend aantal zonnepanelen en volop ruimte voor wonen, werken en leven. En dat allemaal op een rustige plek in Dinteloord. Ga jij hier nieuw woongeluk vinden?
Begane grond
Via de entree stappen we de ruime hal in, waar de open trap meteen voor een ruimtelijke uitstraling zorgt. Vanuit de hal zijn onder andere de leefruimte, toilet en de slaapkamer met doucheruimte bereikbaar.

De leefruimte is zonder twijfel het hart van het huis. De woonkamer en open keuken vormen samen een grote, gezellige ruimte met veel mogelijkheden voor verschillende zithoeken en een royale eettafel. In de woonkamer zorgt de sfeervolle houtkachel voor extra gezelligheid en is er meer dan genoeg plek voor een grote hoekbank om lekker in weg te kruipen. Aan de zijkant van de woonkamer is een serre aangebouwd. Een heerlijk rustig hoekje voor bijvoorbeeld twee comfortabele fauteuils, een goed boek of gewoon even lekker niets doen.

De keuken is in 2021 vernieuwd en vormt een mooie verbinding tussen het koken en het dagelijks leven. Het grote kookeiland is voorzien van een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een vaatwasser, spoelbak en volop bergruimte. De wandopstelling biedt plaats aan de koelkast, oven en combi-oven/magnetron. Ook aan een gezellig koffiehoekje is gedacht. Vanuit de keuken is er direct toegang tot de bijkeuken.

De bijkeuken is praktisch ingericht. Een vaste kastenwand biedt veel bergruimte en hierin is ook de cv-ketel opgesteld. Daarnaast zijn er aansluitingen voor de wasmachine en droger.

Maar misschien wel één van de leukste extra's van deze leefruimte bevindt zich buiten: aan de woonkamer en keuken grenst een overkapping die over de volle breedte van het huis loopt. Hierdoor ontstaat als het ware een extra leefruimte aan de tuinzijde. Met voldoende plek voor een grote eettafel, een loungehoek of allebei. De overkapping maakt de verbinding tussen binnen en buiten bijzonder sterk en zorgt ervoor dat je hier een groot deel van het jaar comfortabel buiten kunt zitten.

Op de begane grond bevindt zich daarnaast een slaapkamer met een eigen doucheruimte. Een praktische toevoeging die het huis extra flexibel maakt: gelijkvloers slapen en douchen is mogelijk, maar de ruimte kan natuurlijk ook prima dienstdoen als werkkamer, logeerkamer of hobbyruimte.

Ruimte, sfeer en comfort komen hier mooi samen. En dankzij de serre én de brede overkapping voelt de leefruimte bovendien nog groter dan je binnen al zou verwachten.

Eerste verdieping
Via de open trap bereiken we de overloop, die toegang geeft tot maar liefst vier ruime slaapkamers. De hele verdieping is praktisch en rustig afgewerkt met dezelfde laminaatvloer, die doorloopt van de overloop naar de slaapkamers.

Dat deze kamers royaal zijn, is wel gebleken: de complete eerste verdieping is momenteel het domein van de vier kinderen van de huidige bewoners. Vier slaapkamers dus, zodat iedereen hier zijn eigen plek heeft. En dat is natuurlijk ook meteen een mooie indicatie van de ruimte die deze verdieping biedt.

De badkamer is compleet ingericht en beschikt over een ligbad, aparte douche, toilet en een dubbele wastafel. Daarmee is ook deze verdieping helemaal ingericht op comfortabel wonen met een groot gezin.

Tweede verdieping
Via een vlizotrap is de ruime bergzolder bereikbaar. Een praktische plek voor alles dat je niet dagelijks nodig hebt en dankzij de flinke hoeveelheid bergruimte hoef je daar in de rest van het huis geen plek voor te zoeken.

Tuin
Rondom het huis ligt een fraai aangelegde tuin, waardoor je op verschillende momenten van de dag een fijne plek buiten kunt vinden. De tuin is ingericht met sierbestrating, groene sierborders, een vijver en verschillende terrassen. De voortuin is grotendeels voorzien van sierbestrating en biedt, zoals eerder genoemd, ruimte voor meerdere auto's en scooters.

Ook de twee bijgebouwen zijn een mooie aanvulling op het huis. Het grootste bijgebouw is uitstekend geschikt als thuiskantoor. Een fijne, zelfstandige werkplek buiten het huis, zodat wonen en werken goed van elkaar gescheiden kunnen worden.

Het tweede bijgebouw is wat kleiner en heeft een heel andere bestemming gekregen: hier bevindt zich een heuse mancave. Compleet met een eigen toiletruimte. Wel zo handig! Of je deze ruimte nu gebruikt voor gezelligheid met vrienden, als hobbyruimte of gewoon als plek die helemaal van jezelf is; de mogelijkheden zijn er.

Een ruime tuin, meerdere terrassen én twee extra ruimtes met ieder hun eigen functie. Ook buiten het huis is er dus volop ruimte om het helemaal naar je eigen wensen in te richten.

Goed om te weten: naast het royale perceel van 982 m2 eigen grond is er nog circa 170 m2 gemeentegrond van de gemeente Steenbergen als tuin in gebruik. Voor het gebruik hiervan wordt momenteel geen vergoeding gevraagd. Het is echter niet uit te sluiten dat hiervoor in de toekomst wél een vergoeding wordt gevraagd.

Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 4.808
Aangeboden sinds
24 augustus 2026
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Soort dak
Zadeldak
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Perceeloppervlakte
982 m2
Inhoud van de woning
714 m3
Oppervlakte externe bergruimte
47 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
61 m2

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Tuin, schuur/berging, glasvezel, airconditioning, schuifpui

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Ja

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview