Verkocht

De Wulp 2 7591 LM Denekamp

110m2
Wonen
5
Kamers
224m2
Perceel
1990
Bouwjaar
Ruim oprit... garage... nette keuken... drie slaapkamers op de verdieping én een achtertuin tuin met een veranda… Ofwel, deze nette eigenkapper gelegen aan de rand van de woonwijk “Janskamp” in Denekamp is van alle gemakken voorzien.

Zie de royale woonkamer aan de voorzijde, een separate keuken is aan de achterzijde gesitueerd van waaruit de overkapping te bereiken is. Op de verdieping bevinden zich een nette badkamer en drie slaapkamers. De vaste trap naar zolder biedt toegang tot een extra slaap- of werkkamer! De onderhoudsvriendelijke achtertuin beschikt over een veranda waardoor je gedurende het gehele jaar kunt genieten van het buiten leven!
Begane grond
Entree/hal; meterkast; net vrijdragend toilet met fonteintje en trapopgang naar de eerste verdieping. De royale doorzon woonkamer aan de voorzijde beschikt over een plavuizen vloer welke door wordt getrokken naar het achter gelegen zitgedeelte. De separate keuken mét extra eetgedeelte is v.v. een vaatwasser, kookplaat met afzuigkap, oven, koel-vries combinatie en een magnetron. Vanuit de keuken is er rechtstreeks toegang tot de overkapping in de tuin.

Eerste verdieping
Overloop welke toegang biedt tot twee slaapkamers aan de voorzijde, één slaapkamer aan de achterzijde en een nette badkamer. De badkamer beschikt over een inloopdouche, toilet, wastafel een aansluiting voor het witgoed.

Tweede verdieping
Middels vaste trap is de zolder te bereiken. Deze verdieping is voorzien van een extra slaapkamer, waar de Remeha Avanta CV-ketel (2011, eigendom) zich bevindt. Ook is er een handige bergruimte aanwezig welke ideaal is voor het opbergen van spullen.

Tuin
De achtertuin welke is gelegen op het Noorden is onderhoudsvriendelijk te noemen en biedt veel privacy mede door de vrije ligging aan de achterzijde! De overkapping welke grenst aan de achterzijde van de woning is de perfecte plek om te genieten van het buitenzijn. Ook is er rechtstreeks toegang tot de handige garage welke is v.v. elektra en ruimte biedt voor bijvoorbeeld een extra koelkast/vriezer. Daarnaast beschikt de woning nog over een eigen oprit met carport.

Details
- Bouwjaar: 1990
- Perceeloppervlakte: 224 m2 
- Woonoppervlakte: 110 m2 
- Royale doorzonwoonkamer
- Separate keuken v.v. diverse inbouwapparatuur
- Drie slaapkamers en een badkamer op de verdieping
- Extra slaapkamer op de zolder
- Handige garage mét eigen oprit
- Volop privacy in de achtertuin!
- Remeha Avanta CV ketel (2011, eigendom)
- Energielabel C!
- Aanvaarding in overleg 
- Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom 

Lees meer

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
7 maart 2025
Verkoopdatum
28 maart 2025
Looptijd
21 dagen

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 3.182
Aangeboden sinds
7 maart 2025
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, twee-onder-een-kap woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Soort dak
Zadeldak
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Perceeloppervlakte
224 m2
Inhoud van de woning
446 m3
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
32 m2
Oppervlakte overige inpandige ruimten
15 m2

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Tuin, buitenzonwering, rookkanaal, dakraam

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Nee

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview