Een huis om zo in te trekken, met buiten alle ruimte
Sommige huizen voelen meteen prettig aan. Zwinstraat 13 is zo’n woning. Binnen is de afgelopen jaren vrijwel alles aangepakt, terwijl buiten juist de ruimte opvalt. Met drie slaapkamers, circa 100m2 woonoppervlakte en een perceel van maar liefst 432 m2 is dit een fijne plek voor een gezin dat graag comfortabel wil wonen én waarde hecht aan een ruime tuin.
Sinds 2019 is de woning volledig gerenoveerd en nageïsoleerd. De badkamer is uitgebreid en compleet nieuw, de keuken, de badkamer en het toilet zijn vernieuwd, de wanden zijn strak gestuct, de elektrische installatie is aangepakt en ook de tuin is opnieuw ingericht. Het resultaat is een verzorgde, instapklare woning met energielabel C. Tenslotte is in 2025 het schilderwerk aan de buitenzijde door een professioneel schildersbedrijf uitgevoerd. Geen lange lijst met klussen voor na de sleuteloverdracht, maar gewoon verhuizen en je thuis voelen.
Wonen in Den Oever
Ook de omgeving past goed bij het huis. In Den Oever woont u rustig, met de Waddenzee, de haven en het open landschap van Wieringen altijd dichtbij. Even wandelen, fietsen of uitwaaien kan hier gewoon vanuit het dorp. Tegelijkertijd zijn de dagelijkse voorzieningen goed bereikbaar en rijdt u via de A7 gemakkelijk richting de rest van Noord-Holland of Friesland.
Indeling
Via de entree komt u binnen in de hal met trapopgang. De woonkamer en eetkamer vormen samen een fijne, lichte leefruimte waar genoeg plek is om als gezin samen te komen. De strakke wandafwerking en verzorgde inrichting zorgen voor een rustige en moderne basis.
Aansluitend bevindt zich de vernieuwde keuken. Verder naar achteren liggen een tweede hal, het toilet en de praktische bijkeuken. Vanuit de bijkeuken stapt u zo onder de veranda en de tuin in.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. Daarmee is er ruimte voor kinderen, logees of bijvoorbeeld een thuiswerkplek.
Via een vlizotrap bereikt u de tweede verdieping, waar volop praktische bergruimte aanwezig is.
Buitenleven
De tuin is misschien wel één van de grootste pluspunten van deze woning. Met een perceel van 432 m2 is er buiten echt ruimte. Voor kinderen om te spelen, voor een lange tafel met familie en vrienden of gewoon voor een rustige plek in de zon.
De achtertuin ligt op het zuiden en is volledig opnieuw ingericht. Direct achter de woning is een nieuwe veranda gerealiseerd: een fijne plek voor koffie in de ochtend, een lange zomeravond of juist om ook op een minder zonnige dag buiten te kunnen zitten.
Daarnaast beschikt de woning over een garage en kunt u parkeren op eigen terrein. Praktisch in het dagelijks leven en prettig om gewoon bij huis te hebben.
Bijzonderheden
- Sinds 2019 volledig gerenoveerd en nageïsoleerd
- Circa 100m2 woonoppervlakte
- Royaal perceel van 432 m2
- O.a. een nieuwe keuken en badkamer
- Tuin op het zuiden met nieuwe veranda
- Garage en parkeren op eigen terrein
- Energielabel C
Een plek waar u meteen verder kunt
Zwinstraat 13 is geen woning waar na de verhuizing eerst nog maanden geklust hoeft te worden. Binnen is het werk gedaan en buiten ligt alle ruimte om er als gezin echt van te genieten. Een huis waar u de dozen kunt uitpakken, de deur naar de tuin openzet en gewoon kunt beginnen met wonen.
Een goede voorbereiding op de aankoop van je nieuwe woning is een waardebepaling c.q. verkoopadvies van de eigen woning. Mulder Makelaardij komt graag vrijblijvend bij je langs. Bel vandaag nog om een afspraak in te plannen. Je kunt ons bereiken op 06-54320474 of via info@muldermakelaardij.nl.
Lees meer