Johann Strauszstraat 37 4661 CN Halsteren

145m2
Wonen
4
Kamers
298m2
Perceel
1965
Bouwjaar
Deze levensloopbestendige woning is gelegen in de geliefde woonwijk ‘De Beek’ in Halsteren. Gelijkvloers wonen met heel veel ruimte is hier mogelijk. Het betreft een 2-onder-1 kap bungalow met maar liefst bijna 150 m2 aan woonruimte. De woning beschikt over een royale woonkamer met open, moderne keuken, 3 slaapkamers, een vernieuwde badkamer en een multifunctioneel te gebruiken ruimte. Zelfs een beroep (b.v. pedicure, nagelstyliste) aan huis is hier mogelijk. Achter de woning ligt een gezellige tuin en vanuit de tuin is de berging toegankelijk. De voortuin is netjes aangelegd met hiernaast de oprit voor 1 auto. De woning voorziet voor een belangrijk deel in de eigen energiebehoefte door de aanwezigheid van 17 zonnepanelen en beschikt over energielabel C.

De woning is gelegen in de gewilde woonwijk ‘De Beek’ in Halsteren aan een rustige straat. Veel voorzieningen (zoals winkels, basisschool, sportpark) liggen op loop-/fietsafstand van de woning. De opstapplaats voor de busverbinding naar Bergen op Zoom ligt om de hoek. De oprit naar de autosnelweg A4 richting Rotterdam, Breda, Antwerpen of Vlissingen is met de auto in enkele minuten bereikt.

Zoekt u een levensloopbestendige woning waarin u vooral kunt genieten die op een rustige locatie is gelegen, bel dan voor het maken van een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging.
Begane grond
Hal
De woning wordt betreden in de hal die toegang geeft aan de woonkamer en 3 slaapkamers en de badkamer. De hal is afgewerkt met een tegelvloer, granol op de wanden en een spanplafond. In de hal is een airco aanwezig die tevens de slaapkamers kan koelen.

Toilet
In de hal bevindt zich ook het toilet. Dit betreft een hangcloset met fontein. De wanden en de vloer van het toilet zijn betegeld.

Woonkamer
Vanuit de hal wordt de ruime woonkamer betreden. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken en beschikt over een schouwpartij met houtkachel. De woonkamer beschikt over airco en een lichtkoepel die zorgt voor voldoende lichtinval in de hele kamer. In de hoek van de kamer is een meterkast aanwezig. Deze gemoderniseerde meterkast beschikt over 5 elektragroepen, 3 aardlekschakelaars en een PV groep. De woonkamer is afgewerkt met een betegelde vloer, deels wanden met granol en deels met schoon metselwerk en een gipskartonplaten plafond waaronder sierbalken zijn aangebracht.

Keuken
De keuken is aan de achterzijde van de woning gesitueerd, staat in open verbinding met de woonkamer en geeft toegang tot de achter de woning gelegen multifunctionele ruimte. De in U-vorm opgestelde keuken beschikt over een natuurstenen werkblad met spoelbak, mengkraan en onder- en bovenkasten. Ingebouwd zijn een 4-pits gaskookplaat met afzuigkap, een vaatwasser, een koelkast en een combi-oven/grill/magnetron. De achterwand tussen bovenkasten en werkblad is eveneens afgewerkt met natuursteen. De afwerking van de keuken is verder gelijk aan de afwerking van de woonkamer.

Multifunctionele ruimte
Deze verwarmde ruimte is toegankelijk vanuit de keuken en geeft toegang tot de achtertuin en via een gang ook naar de voortuin. De ruimte kan voor veel doeleinden worden gebruikt zoals bijvoorbeeld hobbyruimte of beroep/bedrijf aan huis. In een hoek van deze ruimte is een vaste kast aanwezig. In deze kast hangt de cv-ketel. Dit betreft een Remeha Avanta van het bouwjaar 2007. Tevens zijn de aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger indeze ruimte aanwezig.

Slaapkamer 1 (ca. 12 m2)
Deze slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en is afgewerkt met behang op de wanden, pvc op de vloer en een spanplafond.

Slaapkamer 2 (ca. 11 m2)
Deze slaapkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen en kent dezelfde afwerking als slaapkamer 1

Slaapkamer 3 (ca. 9,5 m2)
Deze slaapkamer is naast slaapkamer 2 aan de achterzijde van de woning gelegen. De afwerking is gelijk aan die van slaapkamers 1 en 2.

Badkamer
De gemoderniseerde badkamer is gesitueerd tussen slaapkamer 1 en 2 en beschikt over een ligbad, inloopdouche en een dubbele wastafel ingebouwd in een fraai badmeubel. De wanden en de vloer van de badkamer zijn in neutrale kleuren betegeld. Het plafond betreft een spanplafond.

Tuin
De achtertuin is toegankelijk vanuit de multifunctionele ruimte en geeft veel privacy. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating, grind, plantenborders en palmbomen. De tuin is omheind met een houten schutting. Achter de multifunctionele ruimte en toegankelijk via de achtertuin ligt de berging.
De voortuin is fraai aangelegd met planten en heesters en netjes onderhouden. Ook hier als opvallend detail een palmboom. Aan de zijkant van de woning ligt de oprit die plaats biedt aan 1 auto.

Details
* Levensloopbestendige woning
* Ruime woonkamer met open keuken
* Gemoderniseerde badkamer en keuken
* De woning beschikt over airco
* De woning beschikt over kunststof kozijnen met dubbele beglazing
* De woning beschikt deels (voorzijde) over rolluiken (deels elektrisch bedienbaar)
* De woning beschikt over 17 zonnepanelen
* De woning beschikt over energielabel C
* Parkeren op eigen oprit

Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 3.414
Aangeboden sinds
3 oktober 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Bungalow, twee-onder-een-kap woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Soort dak
Plat dak
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Perceeloppervlakte
298 m2
Inhoud van de woning
524 m3
Oppervlakte overige inpandige ruimten
5 m2

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Tuin, schuur/berging, rolluiken, kabel-tv, glasvezel, airconditioning, rookkanaal

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Ja

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview