Verkocht OV

Porporastraat 84 8031 HS Zwolle

47m2
Wonen
2
Kamers
0m2
Perceel
2006
Bouwjaar
Dit appartement is te koop via HOUSE2DAY Makelaars.
Bezichtigingen vinden plaats op vrijdag 15 mei. Via Funda of onze website plan je gemakkelijk een bezichtiging online in. We plannen op basis van binnenkomst, dus telefonisch inplannen is niet mogelijk.

Wonen op een plek waar alles samenkomt: stad, gemak én ontspanning. Welkom aan de Porporastraat 84 in Zwolle, jouw ideale start als je op zoek bent naar een modern, comfortabel en verrassend compleet appartement.

Gelegen op de 2e etage van het complex InFocus, je herkent het meteen aan de kleurrijke balkons, vind je dit fijne 2 kamer appartement met balkon op het zuiden. Hier woon je licht, praktisch en met nét dat beetje extra luxe dat je niet vaak tegenkomt.
En die extra’s? Denk aan een gezamenlijk binnenzwembad, een infrarood sauna én een dakterras op de 6e verdieping. Na een werkdag even ontspannen zonder je huis te verlaten, dat is toch genieten?

Daarnaast woon je hier heel centraal: binnen 5 minuten fietsen sta je in de binnenstad van Zwolle, onder het complex vind je een winkelcentrum waar je zo je boodschappen doet, de bushalte ligt op 2 minuten lopen en je zit zo op de uitvalswegen.

Indeling
Je komt binnen in een nette hal die direct toegang geeft tot de badkamer. Deze is praktisch ingericht met een douche en wastafel. Extra fijn: er is een separaat toilet, wel zo comfortabel.

De inpandige berging biedt ruimte voor je wasmachine, CV ketel en extra opslag.

De slaapkamer is ruim opgezet en geeft toegang tot het zonnige balkon op het westen, perfect voor een drankje in de avondzon.

De woonkamer voelt licht en open aan en loopt mooi over in de keuken in hoekopstelling, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Een fijne plek om tv te kijken, werken én koken.

Wat maakt dit appartement interessant?
- Bouwjaar 2006
- Energielabel B
- Woonoppervlakte ca. 47 m2
- Balkon op het zuiden
- Gezonde en actieve VvE €180 per maand
- Toegang tot zwembad, sauna en dakterras
- Twee liften aanwezig
- Gezamenlijke fietsenberging
- Geschikt voor minder validen

Dit is zo’n appartement waar je binnenkomt en denkt: ja, dit klopt gewoon. Ideaal voor als je comfortabel wilt wonen, dichtbij alles, zonder in te leveren op luxe.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 5.532
Aangeboden sinds
4 mei 2026
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort appartement
Galerijflat, appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Staat van onderhouden binnen
Uitstekend
Staat van onderhouden buiten
Uitstekend

Oppervlakte en inhoud

Inhoud van de woning
157 m3
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
2 m2

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Vve checklist, ventilatie, kabel-tv, glasvezel, zwembad, lift, schuifpui, sauna

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Nee

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview