Verkocht OV

Fluiterlaan 448 2903 HN Capelle aan den IJssel

86m2
Wonen
3
Kamers
0m2
Perceel
1995
Bouwjaar
Een super leuk APPARTEMENT in hartje Capelle!

Dit 3-kamer appartement met zonnig balkon op het zuid/oosten is gelegen aan het nieuwe stadsplein wat momenteel in aanbouw is.

Het appartement is gelegen op de 2e verdieping van het goed verzorgde complex ‘IJssel Residence’

Loop ’s avonds nog even naar beneden en geniet van een heerlijk drankje in het avondzonnetje bij de vele eetgelegenheden, waaronder Restaurant-Wijnbar ‘De Bank’, Grand Café ‘In den Boekenkast’ of sushi-restaurant ‘Q Love’.
Ook het winkelcentrum ‘De Koperwiek’, het gemeentehuis (met daarachter de wekelijkse markt) en metro- en busstation Capelle Centrum zijn letterlijk om de hoek!

Hoofdkenmerken:
- Ruime woonkamer met open keuken
- Eetkeuken met verzorgde inrichting
- Zonnig balkon op het zuid/oosten grenzend aan stadsplein
- Badkamer met ligbad en douche
- Twee goed formaat slaapkamers
- Privé berging in de onderbouw
- Woonoppervlakte ca. 86 m2
- Energielabel B

INDELING (voor de afmetingen, zie de plattegrondtekeningen)

Begane grond:
Gesloten entree met brievenbussen en bellentableau/ videofoon, met toegang tot de dubbele liftinstallatie en trappenhuis.

Tweede verdieping:
Het appartement is voorzien van een laminaatvloer.

Entree/hal met toegang tot woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, toilet, vaste kasten en meterkast. Eén van de vaste kasten bevat een wasmachine- en drogeraansluiting, de ander de opstelling van de C.V.-ketel.

Woonkamer, een ruime woonkamer, voorzien van meerdere ramen en uitzicht over het stadsplein. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de open keuken en het balkon.

Eetkeuken, een ruime en open eetkeuken, voorzien van een keukenblok in rechte opstelling, welke diverse apparatuur bevat: een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, combimagnetron en een vaatwasser.

Slaapkamer 1, gelegen aan de achterzijde, grenzend aan het balkon (toegang tot het balkon via woonkamer).
Slaapkamer 2, gelegen aan de voorzijde.

Badkamer, fris en verzorgde betegelde badkamer, voorzien van een ligbad met thermostaatkraan en handdouche, een douchecabine met thermostaatkraan en rainshower, een wastafel met onderladen, kolomkast en spiegel met verlichting, een badkamerradiator, en mechanische ventilatie.

Toilet, voorzien van een hangend closet, fonteintje, en mechanische ventilatie.

Balkon, een heerlijk zonnige balkon, gelegen op het zuidoosten, met een altijd levendig uitzicht over het gezellige Capelse stadsplein!

Bijzonderheden:
- Cv-ketel Remeha (2024)
- Houten kozijnen met dubbele beglazing
- Energielabel B
- Actieve VvE, bijdrage ca. € 151 per maand
- Bouwjaar ca. 1995

Oplevering: in nader overleg met de verkoper, op korte termijn mogelijk.

Bij het samenstellen van deze verkoopinformatie en (plattegrond)tekeningen zijn we nauwkeurig te werk gegaan, aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Daarnaast aanvaardt de makelaar of zijn opdrachtgever geen aansprakelijkheid voor de in de verkoopinformatie en (plattegrond)tekeningen verstrekte informatie.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 4.360
Aangeboden sinds
21 maart 2025
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort appartement
Galerijflat, appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Soort dak
Plat dak
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Inhoud van de woning
280 m3
Oppervlakte externe bergruimte
8 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
5 m2

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Vve checklist, balkon, schuur/berging, ventilatie, lift

Buitenruimte

Balkon
Ja
Schuur/berging
Ja

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview