Luxe 2-kamer appartement op de 7e verdieping (bovenste) met balkon op het westen en vele faciliteiten op loopafstand, zoals een supermarkt, broodjeszaak, maar ook het treinstation Tilburg Universiteit, de Westermarkt en het bos (De Oude Warande). Het complex is o.a. voorzien van een WKO-installatie waardoor het appartement vloerverwarming en -koeling heeft.
Bouwjaar: 2008
Inhoud: circa 163 m3
Woonoppervlakte: circa 52 m2
Balkon: circa 10 m2
Verwarmen en koelen via WKO (Warmte- en koudeopslag)
Begane grond Entree met bergkast, toiletruimte, installatie- wasruimte en toegang tot de woonkamer. De toiletruimte is voorzien van een hangcloset en hoekfonteintje. De hal, woonkamer en open keuken zijn fraai afgewerkt met een PVC vloer (houtlook), gespachtelde wanden en een spuitwerk plafond.
De keuken is voorzien van een recht opgesteld keukenblok tegen de wand met een keramische kookplaat, combimagnetron, rvs recirculatiekap, koelkast, vaatwasser en spoelbak. Daarnaast is er een groot vast eiland met opbergruimte en 4 zitplaatsen. Een eettafel is dus niet meer nodig.
De gevelzijde bestaat grotendeels uit hoge ramen waarin 2 deuren naar het balkon. Vanuit de woonkamer is de toegang tot de slaapkamer. De slaapkamer is eveneens afgewerkt met een houtlook PVC vloer, gespachtelde wanden en een gespoten plafond. Ook deze ruimte grenst aan het balkon met een hoog raam en een deur.
Vanuit de slaapkamer is de badkamer toegankelijk. Deze ruimte heeft een tegelvloer, geheel betegelde wanden en een spuitwerkplafond. Er is een grote vaste wastafel aanwezig met spiegelkast en een grote douchecabine. De was- installatieruimte, bereikbaar vanuit de hal entree heeft 2 deuren waarachter de unit van het gebalanceerde ventilatiesysteem welke is voorzien van HR warmteterugwinning en de aansluitingen voor de wasapparatuur te vinden zijn.
Details Daarnaast is er naast de entreedeur ook nog een extra bergkast aanwezig. De meterkast treft men in de hal naast de voordeur. Complex: Het complex is onderdeel van het project Intermezzo, ontworpen door Storimans Wijffels Architechten.
Het bestaat uit 2 hoofdvolumes met ertussen een sfeervol plein en onder het geheel een parkeergarage. Het westelijke complex varieert van 8 tot 12 verdiepingen waarin studentenwoningen zijn gerealiseerd. Het complex aan de oostzijde, dit complex, bestaat uit 7 verdiepingen en een toren met 21 verdiepingen.
Hier zijn voornamelijk starterswoningen (2-, 3- en 4-kamerappartementen gerealiseerd. In de onderste verdiepingen van de toren zijn kantoorruimten gerealiseerd. De plint van beide complexen is voorzien van commerciële ruimten. De centrale entree voor onder andere dit appartement bevindt zich ongeveer in het midden van het complex.
Aan de buitenzijde treft men het bellentableau en de brievenbussen. Binnen is het trappenhuis, de lift en de toegang tot de fietsenstalling. Op -1 treft men de parkeergarage met de eigen parkeerplaats.
Lees meer