In het centrum gelegen jaren 30 half vrijstaande woning op een riant perceel van 427 m2 en circa 113 m2 woonoppervlak.
Het betreft een eenvoudige karakteristieke woning, de vloeren zijn van hout en beton, in de woonkamer is vloerverwarming, er is een kunststof voordeur, dakgoot aan de hele zijkant is van kunststof en voor is het van hout, boei delen van kunststof. De wanden zijn afgewerkt met gipsplaten, radiatoren als verwarming en een Remeha CV ketel 2020. Er zijn 3 slaapkamers boven.
De ligging is ideaal, er zijn in de directe omgeving voldoende winkels, er is goed openbaar vervoer, de nieuwe brede school wordt na de zomervakantie in gebruik genomen, er is een openluchtzwembad, voldoende mogelijkheden om te sporten, huisartsen praktijken, tandarts en fysiopraktijk bij elkaar. De A7 brengt je in korte tijd naar Drachten, Heerenveen, Leeuwarden, Groningen en Assen.
De omgeving nodigt uit tot wandelen en fietsen.
Begane grond entree, hal met meterkast, woonkamer met vloerverwarming, royale woonkeuken 4 x 5,4 voorzien van eenvoudige keukenopstelling en toegang tot de kelder, het achterhuis met de ruime bijkeuken met achter entree en toegang tot de toiletruimte.
Eerste verdieping overloop, drie slaapkamers, badkamer voorzien van douche, dubbele vaste wastafel en ligbad.
Tuin voortuin met beplanting met grint en de gehele achtertuin is bestraat en er is een houten schutting rondom.
Details Karakteristieke woning
3 slaapkamers
Royaal perceel
Centrum locatie
Ruime woonkeuken
Lees meer