Aan deze moderne vrijstaande ruime gezinswoning hoeft u niets meer te doen. Op een mooie kavel van 581 m2 in een keurige groene en ruim opgezette woonwijk met een aangebouwde volledig geïsoleerde garage.
Dit huis is voorzien van een hoogwaardige afwerking, zo liggen de 24 zonnepanelen bijvoorbeeld verzonken in het dak, de garage is volledig geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming.
Het bouwjaar is 2000, maar deze woning is recent volledig gemoderniseerd, met o.a. een zeer luxe keuken, badkamer en de tuin is onder architectuur aangelegd.
De ligging is ideaal, gelegen in een groene kindvriendelijke woonwijk “De Holten ”. De nieuwe brede school is op loopafstand evenals de sportvelden en het openlucht zwembad. In het dorp zijn voldoende winkels aanwezig ( Hema, slager, bakker, Primera, juwelier, opticien, twee supermarkten etc). Het openbaar is goed en de A7 ligt op 5 minuten rijden en brengt u in korte tijd naar Heerenveen, Drachten, Groningen en Assen.
De prachtige natuur rond het dorp met zijn weilanden en bossen nodigt uit tot fietsen en wandelen.
Begane grond De entree is overdekt, de carport is schuin doorgetrokken naar de voordeur, lichte strakke hal met grote vloertegels, modern luxe toilet met fontein gemoderniseerd in 2019.
De royale woonkamer heeft een verrassende indeling, de open keuken aan de voorzijde heeft een U vorm en heeft behalve heel veel bergruimte door de lades, een inductie kookplaat, afzuiging, vaatwasser, cooker kraan, grote koelkast, een combi oven en een stoomoven een groot aanrechtblad van composiet in betonlook maakt deze keuken meer dan compleet.
De woonkamer is tuingericht en heeft een heerlijk ruime living compleet met een houtkachel en openslaande tuindeuren naar het terras. Er zijn veel mooie raampartijen, op de vloer liggen eiken mat gelakte planken. Alle wanden en muren zijn strak.
Vanuit de hal naar de bijkeuken, en toegang tot de garage. De geïsoleerde garage is voorzien van een kruipruimte, vloerverwarming, water en elektra. Er is naast de sectionaal deur ook een loopdeur.
Eerste verdieping Overloop met vide, twee slaapkamers aan de voorzijde en de grote slaapkamer met ruim balkon en kastenwand aan de achterzijde, de luxe badkamer heeft een brede wastafel met onderkast met daarin twee lades, fraaie spiegel met verlichting, luxe douche met glazen wand. Hier zijn dezelfde tegels gebruikt als het toilet beneden.
Via een vaste trap naar de royale zolder met ramen.
Tuin Een heerlijke besloten tuin rondom voorzien van diverse struiken, leibomen, bloemen, gazon, grassen, vijverbak en een groot terras met tuinhuis en overkapping.
Details Zeer luxe woning
Hoogwaardige afwerking
Glazuur dakpannen
Tuin onder architectuur aangelegd
Hardhouten kozijnen
24 zonnepanelen
Extra geïsoleerde muren
Luxe keuken, badkamer en toilet