Laan van Vollenhove 2581 3706 HL Zeist

99m2
Wonen
4
Kamers
107m2
Perceel
1970
Bouwjaar
In het populaire Montessori complex aan de Laan van Vollenhove bevindt zich op de achtste etage dit prachtige en zeer goed afgewerkte appartement met twee ruime slaapkamers en een luxe keuken van maar liefst ca 100 m2. Dit appartement heeft vele voordelen:

- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht
- Nieuwe luxe keuken (juli 2018), van alle gemakken voorzien
- Elektra vervangen en uitgebreid (juli 2018)
- 8ste verdieping
- Heel veel licht door de grote raampartijen door het gehele appartement.

Verkoper vertelt: twee jaar geleden heb ik deze woning gekocht. Ik viel voor het uitzicht, de ruimte en de rust. Het is een heel fijn appartement. Ik heb zelf een nieuwe keuken geplaatst, de groepenkast vervangen en uitgebreid en de indeling iets aangepast. Ik ga naar het buitenland en daarom verkoop ik de woning. Ik wens de volgende eigenaar heel veel plezier met deze instapklare woning.

Begane grond
Vanuit de afgesloten en centrale hal voorzien van beltableau, brievenbussen en rolstoellift, krijgt u toegang tot de lift of het trappenhuis. Het complex wordt uitstekend onderhouden en de videofoon zorgt dat u kunt zien wie er voor de deur staat. Voor het complex is gratis parkeergelegenheid inclusief elektrisch laadpunt en uw fiets kunt u stallen in de ruime berging, gelegen in de kelder.

Indeling appartement
U betreedt het appartement via de ruime hal met videofoon, die toegang biedt tot de keuken, bergkast, separaat toilet, badkamer met wastafel en douchecabine, woonkamer met aansluitend een werkkamer die toegang geeft tot het balkon. Deze werkkamer kan ook worden ingericht als eetkamer of als derde slaapkamer. Zowel de riante woonkamer als de werkkamer heeft grote, op het zuiden gelegen raampartijen en is zeer licht. Er zijn twee deuren tot het zonnige balkon met zonwering en een prachtig uitzicht over de groene bossen en Zeist.

De luxe keuken bevat o.a. een koelkast, een vrieskast, een inductie kookplaat van 90 cm met bijpassende afzuigkapp en een volledig geïntegreerde vaatwasser. Extra luxueus is de Quooker kokendwater-voorziening met luxe kraan. Er is ook ruimte gecreëerd voor een gezellig eetbarretje voor twee personen. Door een slimme verbouwing heeft de eigenaar de bijkeuken bij de tweede slaapkamer getrokken als een aansluitende kamer die ingericht is als “walk-in closet” waar ook handig een wasmachine en droger geplaatst kan worden.

De servicekosten bedragen € 296,59 (2019)per maand inclusief voorschot blokverwarming (2019) en de erfpacht is volledig afgekocht. Aanvaarding is in overleg.

Is uw interesse gewekt? Plan dan snel een afspraak in.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 2.266
Aangeboden sinds
14 januari 2020
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort appartement
Portiekflat, appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Soort dak
Plat dak
Staat van onderhouden binnen
Goed

Oppervlakte en inhoud

Inhoud van de woning
307 m3
Oppervlakte externe bergruimte
6 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
8 m2

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Vve checklist, balkon, schuur/berging

Buitenruimte

Balkon
Ja
Schuur/berging
Ja

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview