Uniek, ruimtelijk en luxe. Deze bijzondere penthouse maisonnette is met geen enkel ander woonhuis te vergelijken en is in 2016 gerenoveerd. Maar liefst 190 m2 woonoppervlak, 4 slaapkamers, 2 badkamers, sfeervolle woonkamer, eetkamer/tv-hoek, ruime keuken, bijkeuken, berging en een gigantisch zonnig dakterras.
Dat dit geen standaard maisonnette is moge duidelijk zijn.
De gezellige ligging zorgt ook voor een stukje veiligheid. Paleis Soestdijk en winkelcentrum
“de Van Weedestraat” zijn circa 5-10 minuten lopen. De ligging is zeer centraal, je bent namelijk met de auto zo richting Amersfoort, Utrecht of Amsterdam.
Begane grond Begane grond met zij-entree met bordestrap naar de 1ste verdieping en meterkast.
Eerste verdieping Overloop met toegang tot het zonnige dakterras. Bij binnenkomst word je verrast door de schitterende open indeling. De afwerking is om je vingers bij af te likken. Overal strak stucwerk en neutrale kleuren. De woonkamer (v.v. sfeervolle gashaard), tv-kamer en eetkamer zijn v.v. een mooie eikenhoutenvloer. De open inbouwkeuken heeft meer dan genoeg afzetruimte en is v.v. een apothekerskast, keramische kookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, vriezer, oven, magnetron en in de bijkeuken bevindt zich de cv-ketel en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Deze maisonnette biedt zoveel mogelijkheden dat bijvoorbeeld wonen/slapen op 1ste verdieping ook nog zou kunnen. Vanuit de tv-kamer/eetkamer loop je zo een van de twee badkamers in. Deze badkamer is v.v. een inloopdouche, wastafelmeubel, designradiator en een aparte toiletruimte.
Tweede verdieping De vaste trap naar de 2de verdieping brengt je naar de overloop. Hier bevinden zich 4 slaapkamers en de 2de luxe badkamer (ligbad, douche en dubbele wastafels). De bergzolder bereik je via een vlizotrap.
Details Het gehele appartement beschikt over dubbelglas en dakisolatie.
Bergkast op dakterras.
Nabij scholen, winkelcentrum, supermarkt etc.
Elektrisch zonnescherm aan de achterzijde van de woning.
Cv-ketel uit 2005.
1ste verdieping v.v. een eikenhoutenvloer en 2de verdieping v.v. tapijt.
Schitterend dakterras.
Complete refit in 2016.
Mogelijkheid tot huur garage op 5 minuten lopen.
Het busstation is 3 minuten lopen en het treinstation is 5-10 minuten fietsen.
Lees meer