Prinses Annalaan 318 2263 XN Leidschendam

84m2
Wonen
4
Kamers
0m2
Perceel
1960
Bouwjaar
In 2019/2020 volledig GERENOVEERD 4-kamer appartement met drie slaapkamers en een groot balkon (zuidwest).

Binnenkort start onze SMASH Makelaar, Alexandra van der Schot, met de bezichtigingen van dit appartement. Via de button "Vraag bezichtiging aan" wordt u direct uitgenodigd om u aan te melden voor het Open Huis.

Centrale entree met brievenbussen en bellentableau. Zowel een lift als trap naar de verdiepingen.

Het appartement ligt op de 5e woonlaag;
Entree woning, hal, gang met de grote eenvoudige keuken. rvs aanrechtblad. Losse apparatuur. Wel de ruimte om een mooie L vormig opstelling kwijt te kunnen. De lichte woon- eetkamer is lekker ruim en beschikt over een groot raam met mooi uitzicht. U kijkt hier over het balkon en naar een stuk groen met vrij zicht.

De moderne keuken is voorzien van een granieten aanrechtblad, een koelkast met vriesladen, een gaskookplaat met 5 pitten, een oven, een combi-magnetron met ovenfunctie, vaatwasser en een afzuigkap met koolstoffilters.

Separaat toilet. Lichte badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en plek voor een droger. Naast de badkamer zit een aparte ruimte met aansluiting voor de wasmachine en daar bevindt zich ook de warmwaterboiler. Drie slaapkamers waarvan één aan de voorzijde met grote kastenwand. De andere twee slaapkamers zijn gelegen aan de balkonkant. Het balkon is een echt buiten en ligt op het zuidwesten. Met andere woorden, als het zonnetje schijnt heeft u daar de hele dag plezier van.

Bijzonderheden:
- gehele woning werd in 2019/2020 professioneel gerenoveerd
- meterkast met 8 groepen en twee aardlekschakelaars.
- energielabel C
- servicekosten € 264,53 per maand
- voorschot stookkosten € 76,94 per maand
- warmtemeters per radiatoren thermostaat kranen.
- professionele, gezonde VvE
- verouderings en asbestclausule van toepassing.
- in 2020 zijn alle kozijnen en ramen aan balkonzijde via de VvE vervangen voor kunststof kozijnen met triple glas
Oplevering: februari 2026

Het appartement is gelegen direct nabij het openbaar vervoer zoals bus 46 en tram 6, het zwembad De Fluit, diverse winkelcentra zoals "Mall of The Netherlands" en op 5 minuten fietsen van het gezellige oude centrum bij de Sluisjes.

Note van de huidige eigenaren:
Met ontzettend veel plezier hebben wij hier gewoond en onze kinderen zien opgroeien. Dit huis zit vol fijne herinneringen en gezelligheid. De buren zijn vriendelijk en in de buurt is er bovendien een grote speeltuin die veel plezier biedt voor gezinnen. Nu nemen wij afscheid van ons fijne appartement, en wij hopen dat de volgende bewoners hier net zo gelukkig zullen zijn en volop genieten van dit heerlijke thuis.

Extra:
- waarborgsom of bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom zal door koper gesteld worden op de kwaliteitsrekening van de betreffende notaris.
- koopovereenkomst conform de Vastgoed Ned-koopakte model 2019
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs per m2
€ 4.191
Aangeboden sinds
5 december 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort appartement
Galerijflat, appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Soort dak
Plat dak
Staat van onderhouden binnen
Uitstekend
Staat van onderhouden buiten
Uitstekend

Oppervlakte en inhoud

Inhoud van de woning
272 m3
Oppervlakte externe bergruimte
7 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimten
12 m2

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Vve checklist, schuur/berging, glasvezel, lift

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Ja

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview