Verhuurd

Schapensteeg 5A 2312 DB Leiden

62m2
Wonen
2
Kamers
0m2
Perceel
1850
Bouwjaar
LET OP! UITSLUITEND REAGEREN PER MAIL!

Per 1 oktober beschikbaar dit zeer centraal gelegen appartement nabij Leiden Centraal Station en met uitzicht op het Galgewater. De woning is verdeeld over twee woonlagen en beschikt over een riant dakterras gelegen op het Oosten.

Entree(gezamenlijk) via de Schapensteeg met bergingen en meterkasten en trap naar de bovengelegen verdiepingen. Entree van appartement op 1e verdieping met direct een trap naar de 2e. Op deze verdieping treft u de riante woonkamer van 22 m2 met uitzicht op het Galgewater, een separaat toilet voorzien van fonteintje en een ruime woonkeuken van 13 m2.
Op de 3e verdieping bevindt zich de badkamer met douche en wastafel, de slaapkamer van 13 m2 met kastruimte en het riante dakterras van 16 m2 gelegen op het Oosten.

De woning wordt gestoffeerd aangeboden voor €1395,00 exclusief gas/water/elektra/televisie/internet/gemeentelijke heffingen.

LET OP! UITSLUITEND REAGEREN PER MAIL!
Lees meer

Verhuurgeschiedenis

Aangeboden sinds
17 augustus 2023
Verhuurdatum
2 september 2023
Looptijd
16 dagen

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
17 augustus 2023
Status
Verhuurd
Aanvaarding
Per datum

Bouw

Soort appartement
Maisonette, dubbel bovenhuis
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1850

Oppervlakte en inhoud

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Balkon, schuur/berging

Buitenruimte

Balkon
Ja
Schuur/berging
Ja

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview