Verhuurd

Theodoor van Hoytemastraat 1062 CG Amsterdam

93m2
Wonen
3
Kamers
0m2
Perceel
2003
Bouwjaar
DEZE WONING IS INMIDDELS VERHUURD, ER ZIJN GEEN BEZICHTIGINGEN MEER MOGELIJK!
---
RUIM 3-KAMER APPARTEMENT TE HUUR AAN DE THEODOOR VAN HOYTEMASTRAAT IN AMSTERDAM! De woning wordt GESTOFFEERD opgeleverd en de parkeerplek in ondergelegen parkeerplaats wordt inbegrepen bij de verhuur.*

HET APPARTEMENT...
...bestaat uit een 3-tal verblijven, waaronder de ruime woonkamer met open keuken en eetgedeelte. De woonkamer biedt, zoals te zien op de foto's, voldoende ruimte voor een grote bank, een thuis-werkplek en TV-meubel. Het keukengedeelte is eveneens ruim opgezet en biedt ruimte voor een grote eetkamertafel met luxe stoelen. De keuken zelf is voorzien van A-merk apparatuur en een Frans-balkon. Via de entree hal bereikt men de twee slaapkamers, de badkamer, het separaat toilet en de wasruimte/berging. De main-bedroom is eveneens voorzien van Frans-balkon en ruim genoeg voor een grote (kleding)kast en tweepersoons bed. De kinderkamer is ook ruim opgezet. Zodoende past hier ook een tweepersoonsbed en kledingkast. De badkamer is voorzien van ligbad en douchekabine en heeft daarnaast ruimte voor een badkamerkast.

IN DE OMGEVING...
...is de laatste jaren veel vernieuwd en ook de komende tijd wordt er nog flink in deze omgeving geïnvesteerd. Zo zijn er veel leuke cafetaria, winkels en speelplaatsen bij gekomen, maar ook in de nabije toekomst wordt veel aandacht aan openbare groene ruimte besteed. Aan groen-gebieden is er nu overigens geen gebrek, in de omgeving vinden we onder andere het Rembrandtpark en de Sloterplas. Met 10 minuten staat u daarnaast in het Vondelpark en/of het stadscentrum van Amsterdam!

EXTRA:
*) Afname van een parkeerplaats in onderliggende parkeergarage is verplicht. Bijkomende kosten bedragen € 200,- p/m.
Lees meer

Verhuurgeschiedenis

Aangeboden sinds
12 september 2023
Verhuurdatum
13 september 2023
Looptijd
één dag

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
12 september 2023
Status
Verhuurd
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning, appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Staat van onderhouden binnen
Goed
Staat van onderhouden buiten
Goed

Oppervlakte en inhoud

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Lift, fransbalkon

Buitenruimte

Balkon
Nee
Schuur/berging
Nee

Maandlasten berekenen

De maandlasten voor je woning bestaan uit meer dan alleen de hypotheeklasten. Hieronder vind je een overzicht van de bijkomende kosten en lasten. Zo weet je precies wat je huis per maand gaat kosten. En met de handige vergelijkers kun je ook nog eens snel de beste deals sluiten!

  • Kaart
  • Streetview